Dni Ziemi Pępowskiej 2022

Każdego roku gminy mają czas, dy hucznie obchodzą swoje święto. W Pępowie przypada to na ostatni weekend czerwca – 24, 25 i 26.
PIĄTEK
Zapraszamy Państwa na przygodę kulinarną z Remigiuszem Rączką – kuchmistrzem znanym z TVS pod pseudonimem ,,Rączka gotuje”. Gwiazda ugotuje na pępowskiej scenie w GOKSiAL Pępowo żur żeniaty- najbardziej archaiczna i tradycyjna forma żuru śląskiego oraz przygotuje wspaniały deser. Ilość miejsc ograniczona – obowiązują wejściówki!

SOBOTA
Tego dnia spotykamy się na korcie tenisowym już od 8 rana! Atrakcje dla dzieci przewidujemy od godz. 13:00 – na stadionie postanie zainstalowana ogromna wanna/ tor do wodnej deskorolki – skimboardingu. Od godz. 16:00 dzieci będą miały darmowe zamki dmuchane oraz gry i zabawy z Akademią Ruchu zVINNA.
Tym samym na scenie od godz. 18:00 będą prezentowali się tancerze i wokaliści z zespołu GOKSiAL. O godz. 19:30 na scenie pojawi się Julia Stolpe uczestniczka popularnego programu muzycznego The Voice of Poland.
Gwiazdą wieczoru będzie czołowy zespół disco polo – ANDRE.
Zwieńczeniem dnia będzie PARTY NIGHT przy muzyce klubowej z pokazem laserów.
Za konsolą staną DJ SHYIA i SIENKI.
Wstęp wolny!

NIEDZIELA
Od godziny 13:00 zapraszamy na zawody konne na hipodromie przy stadionie. W przerwie konkursu odbędzie się także pokaz woltyżerki rycerskiej i kaskaderki w wykonaniu Apolinarski Group.

WSTĘP WOLNY ZAPRASZAMY!!!