“Dzień Kobiet i Mężczyzn”

Zdjęcie przedstawiające artystów wraz z przedstawicielami władz gminy.
W sobotni wieczór, 11 marca 2023 r., przy pełnej sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Pępowie, z żywiołowym udziałem mieszkańców śpiewali i zabawiali publiczność znani i lubiani: Brygida i Robert Łukowski, Grzegorz Widera oraz Adi – czyli Adam Janosch.

“Śląskie szlagiery” zawsze cieszyły się dużą sympatią wśród mieszkańców naszej gminy. Nie inaczej było też tym razem, o czym świadczy sala wypełniona po brzegi. Tego wieczoru można było usłyszeć takie przeboje jak: “Mi amore”, “W małej kawiarni” czy “Zawróciłeś w mojej głowie”. Nie zabrakło też “śląskiego humoru” i aktywnego udziału publiczności zarówno z widowi jak i na scenie!

Zdjęcie przedstawiające artystów na scenie razem z aktywnie biorącą udział w zabawie publicznością.

Tradycyjnie Grzegorz Matuszak, wójt gminy Pępowo złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Tradycyjnie również publiczność otrzymała pyszne cukierki, a na koniec koncertu panie otrzymały przygotowane kwiaty.

Dziękujemy:
współorganizatorowi: GMINA Pępowo

Artystom:
Brygida I Robert Łukowski🎤
Adam Janosch🪗
Grzegorz Widera🎹

wszystkim zaangażowanym:
Foto-Video Bzodek📸
Ekipie nagłośnieniowej i oświetleniowej Damian Ziegler, Piotr Kubiak, Adam Ziegler🎧💡
Dekoratorce Agnieszka Waleńska🌷🌹

Dziękujemy również najwspanialszej publiczności‼️

Zapraszamy do obserwowania naszego facebook-owego profilu! Tam znajduje się fotorelacja z całego koncertu. Już niebawem kolejne wydarzenia 😉