Ferie Zimowe 2023 z GOKSiAL Pępowo

Rozpoczynamy dwutygodniowy cykl wydarzeń dla dzieci i młodzieży w ramach ferii zimowych. Codziennie coś innego, więc każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
W poniedziałki (30.01. oraz 06.02. o godzinie 17:00) zapraszamy do sali widowiskowej na seanse filmowe z pysznym darmowym popcornem!!!
Wtorek 31.01. o godz. 16:00 swoje drzwi dla najmłodszych otwiera biblioteka. Zajrzyjcie koniecznie!!!
Środy (01.02. oraz 08.02 godz. 16:00) będą na sportowo. Zapraszamy do hali sportowej przy szkole!!!
W czwartek 02.02. zabieramy dzieciaki na lodowisko do Gostynia.
Pierwszy tydzień ferii zakończymy magicznym pokazem baniek mydlanych i nie tylko… Nie może Was zabraknąć!!!
Po poniedziałkowym kinie przeniesiemy się do mini teatru. Będzie można również sprawdzić swoje umiejętności aktorskie na warsztatach. Kto wie, może mamy wśród nas przyszłe gwiazdy kina 🙂 ?
Czwartek 09.02. będzie najbardziej skocznym dniem z całych ferii. A wiadomo, że po dwóch godzinach skakania wzrośnie apetyt, dlatego zahaczymy też o McDonald-a!!!
Czas na finał, a jak zakończenie to nie może zabraknąć kolorowego balu przebierańców!!!

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku. Tam zawsze znajdziecie najświeższe informacje o wydarzeniach które dla Was przygotowujemy, a także wszystkie fotorelacje. Klikajcie, lajkujcie i komentujcie!!!